EN
FR
NL

Bedrijf Wij denken vooruit

Wie zijn we?

EGETRA werd in 1984 opgericht als dochterbedrijf van de firma Bekaert. Sinds 1987 is EGETRA een volledig onafhankelijk bedrijf gespecialiseerd in een aantal producten gemaakt uit draad.

EGETRA werkt hoofdzakelijk op exclusieve basis samen met fabrikanten die in hun branche wereldwijd marktleiders zijn waardoor wij steeds garant kunnen staan voor kwaliteit.

Wie doet wat?

Klik op onze naam of email adres voor een direct mailcontact.


Stefan Dewaele

General Manager
Product Manager
  • Screws
  • Warmers
T: +32 56 73 00 46
E: stefan@egetra.be

Geert Decock

Product Manager
  • Containers
T: +32 56 73 00 32
E: geert@egetra.be

Jan D'haeyere

Product Manager
  • Gabions
  • Bag Ties
T: +32 56 73 00 51
E: jan@egetra.be

Frederik De Waele

Finance &
HR Manager
T: +32 56 73 00 42
E: frederik@egetra.be

Petra Dekocker

Assistant Product Manager
  • Screws
T: +32 56 73 00 41
E: petra@egetra.be

Ulrike T'Kindt

Assistant Product Manager
  • Gabions
  • Containers
  • Warmers
  • Bag Ties
T: +32 56 73 00 23
E: ulrike@egetra.be

Annemie Vanthuyne

Assistant Finance Manager
  • Accounting
  • Finance
T: +32 56 73 00 11
E: annemie@egetra.be

Rik Vervaeke

Warehouse Manager T: +32 56 73 00 11

Wat kunnen wij u bieden?

Als kwalitatief servicebedrijf staan wij garant voor:
  • Snelle, just-in-time, leveringstermijnen door de grote voorraden in onze centrale magazijnen.
  • Flexibiliteit door de mogelijkheid tot herverpakken en/of assembleren volgens de vereisten van de klant.
  • Mogelijkheid tot "private label".
  • Technisch advies en ondersteuning door de in-huis specialisten van iedere productgroep.